coupon code for amazon promo code

flipkart today offer

offer flight cleartrip coupon codes

mobile coupons shopclues offers of the day

coupons, promo code offers today

globalnin.com

Švytinti siela

Siela yra tikrasis AŠ, kūnas ir protas yra tam, kad tarnautų sielai. -YOGI BHAJAN

Protu suprasti, kas tai yra siela, neįmanoma. Sielą žmogus gali tik patirti. Kundalini jogos praktika padeda patirti savo tikrąjį AŠ ir išgyventi tai čia, žemėje.

„Siela yra begalinis tavo paties šaltinis. Kūnas ir protas yra tam, kad tarnautų tavo sielai. Kai mes tarnaujame savo sielai, mes esame išmintingi, ramūs ir laimingi. Kai mes tarnaujame savo ego, esame išsigandę ir pasimetę. Kai mes paliečiame savo sielą mes tampame bebaimiais.“ -YOGI BHAJAN

Kundalini jogos mokyme teigiama, kad žmogus tai individas, kurio šerdis/esmė sąmoninga, spindinti siela, perduodanti mums dievišką patirtį. Žemėje siela yra uždengta asmeninės karmos – praeities pasirinkimų ir prisirišimų pasekmių, atsiradusių dėl veiksmų, atliktų iš baimės, pykčio, pavydo ir t.t. susitapatinus su ego ir asmenybe. Karmą žmogus turi išgyventi ar kitais būdais neutralizuoti, siekdamas sielai laisvės skleisti savo šviesą.

„Kai mes esame tyri, švarūs, mūsų siela švyti per mūsų protą, tuomet mes esame nepaprastai kūrybingi ir nuostabiai gražūs. Tikroji stiprybė, tikrasis grožis yra sielos, kurios nedengia proto tamsa.“ -YOGI BHAJAN

Kundalini jogos praktika padeda neutralizuoti karmą ir išlaisvinti sielos potencialą.

Siela yra tikrais mūsų gyvybės šaltinis. Kaip Jogi Bhajan sako, nei viena lempa nedega be energijos šaltinio, taip nei viena gyva būtybė neegzistuoja be sielos, kuri yra mūsų tikrasis gyvybės šaltinis.