coupon code for amazon promo code

flipkart today offer

offer flight cleartrip coupon codes

mobile coupons shopclues offers of the day

coupons, promo code offers today

globalnin.com

Sveikas kūnas

Kūnas yra tavo tranporto priemonė, skirta keliauti per gyvenimą  -YOGI BHAJAN

Kundalini joga yra technologija padedanti žmogui būti sveiku ir energingu. Praktikuodami šios rūšies jogą sustipriname imuninę ir nervų sistemas, sureguliuojame endokrininės sistemos liaukų veiklą, kraujotaką ir aiškiai suvokiame savo veiksmų pasekmes kūnui. Ši technologija sustiprina kūną ir suteikia energijos tam, kad galėtume realizuoti savo vidinį potencialą ir džiaugtis gyvenimu kiekvieną dieną.

Fizinis kūnas yra tvirtovė kurioje tu gali kaupti arba eikvoti esamas atsargas. Būdami jauni galime išdykauti su savo kūnu nejausdami pasekmių, bet vyresniame amžiuje turėsime už tai sumokėti. Kūnas aprūpina mus nuostabiais įrankiais padedančiais patirti šį pasaulį, bet tuo pačiu jis prisimena (įrašo į savo atmintį) visus mūsų praeities veiksmus. Anksčiau ar vėliau tenka skinti gardžius ar karčius savo veiksmų vaisius.

Kūnui kaip ir automobiliui reikia pastovios priežiūros ir rūpesčio. Jei reguliariai prižiūrime savo automobilį, keičiame tepalus, jis be rūpesčių važiuoja tam tikrą kiekį kilometrų. Neprižiūrimas automobilis pradeda gesti, greitai susidėvi ir tampa neeksploatuojamu. Šiame gyvenime turime vieną kūną todėl privalome juo rūpintis, treniruoti ir prižiūrėti jį.

Mūsų gyvenimo sėkmė, realizacija ir galimybės labai priklauso nuo to kaip dirba mūsų fizinis kūnas. Kundalini jogos praktika padeda suprasti kaip funkcionuoja fizinis kūnas ir ką reikia daryti, kad jis tarnautų mums ilgiau ir efektyviau.