coupon code for amazon promo code

flipkart today offer

offer flight cleartrip coupon codes

mobile coupons shopclues offers of the day

coupons, promo code offers today

globalnin.com

Kundalini Joga

Kas tai?

Kundalini joga yra sąmoninumo joga. Tai labai efektyvus įrankis, sukurtas padėti tau patirti tai kas tu iš tiesų esi – patirti savo sielą. -YOGI BHAJAN

Žodis „joga“ kilęs iš sanskrito kalbos žodžio „yoga“- sujungti, suvienyti, koncentruoti. Joga – tai psichofizinė technika balansuojanti ir kurianti harmoningą kūno, proto ir sielos tarpusavio santykį; tai technologija padedanti žmonėms būti sveikais, laimingais ir dieviškais; tai būdas susijungti su aukštesniuoju AŠ, t.y. su savo siela (savastimi);

Kundalini joga – labai veiksminga ir greitą efektą kurianti psichofizinė technika. Tai sąmoningumo joga atverianti beribes galimybes ir padedanti suvokti savo potencialą.

Kundalini joga, skirta aktyvų, visuomeninį gyvenimą gyvenantiems žmonėms, kurie kasdien susiduria su iššūkiais darbe, augindami vaikus ar valdydami verslus. Tai įrankis padedantis sąmoningai išgyvenanti kiekvieną akimirką ir mėgautis gyvenimu.

Kundalini joga apjungia kvėpavimo, judesio, dėmesio koncentracijos, mantrų giedojimo ir kūno energetinių centrų balansavimo technikas tam, kad žmogus būtų sveikas, laimingas ir sąmoningas. Šios rūšies jogoje svarbiausia yra sąmoningai išgyventas asmeninis patyrimas, patyrimas kuris paliečia širdį ir atskleidžia tikrąją tiesą.

Kundalini joga nėra religija. Tai technologija ugdanti sąmoningumą ir padedanti įvaldyti savo protą bei kūną taip, kad jie tarnautų sielai – padėtų realizuoti sielos potencialą.

Kundalini jogą gali praktikuoti visi nepriklausomai nuo amžiaus, fizinio ar psichologinio pasiruošimo.

Kundalini joga yra labai sena technologija. iki 1969 metų ji buvo laikoma slaptu mokymu. Jogi Bhajan jį studijavo ir įvaldė šiaurinėje Indijoje, o 1969 m., atvykes į JAV, atskleidė jį viešai tam, kad vakarų kultūros žmonės galėtų pasiruošti pokyčiams, vyksiantiems pereinamuoju laikotarpiu iš Žuvies eros į Vandenio erą. Kundalini jogos praktika suteikia žmogui tvirtumo ir sąmoningumo išgyvenant pasikeitimų laikotarpį.

Kūnas yra tavo tranporto priemonė, skirta keliauti per gyvenimą

-YOGI BHAJAN

Daugiau…

Užkariauk savo protą ir užkariausi pasaulį

– GURU NANAK

Daugiau…

Siela yra tikrasis AŠ, kūnas ir protas yra tam, kad tarnautų sielai.

-YOGI BHAJAN

Daugiau…