coupon code for amazon promo code

flipkart today offer

offer flight cleartrip coupon codes

mobile coupons shopclues offers of the day

coupons, promo code offers today

globalnin.com

Efektyvus Protas

„Užkariauk savo protą ir užkariausi pasaulį „- Guru Nanak

Šiandien dauguma žmonių tapatina save su protu. Dažnas įsitikinęs – „ aš esu tai, kas galvoju esąs“. Kundalini jogos mokyme teigiama – mes nesame tai, kas galvojame esą, mes nesame protas ar mintys. Protas yra tik įrankis duotas tam, kad padėti mums būti sveikais, laimingais ir sėkmingais.

Protas mus naikina arba tarnauja mums. Nevaldomas protas, veikiamas pasąmoninių minčių ir emocijų įvelia mus į savo intrigas. Tuomet mes jaučiamės silpni, be valios, tingūs. Kai mes valdome savo protą, jis tampa galingiausiu įrankiu ir padeda mums kurti tai ko mes norime. Jogi Bhajan sako, kad protas, kaip šuo, gali būti dresuojamas. Tereikia sukurti santyki su juo, skirti jam dėmesio ir leisti patirti begalinę žmogaus prigimtį. Kundalini joga padeda tai padaryti. Praktikuojant šią jogą protas nurimsta ir gali būti kryptingai koncentruojamas link to ko mes norime, link laimės, klestėjimo ir savo potencialo realizavimo.

Pasak Jogi Bhajan protas yra sudarytas iš trijų protų: negatyvaus, pozityvaus ir neutralaus. Visi mes tūrime negatyvų protą, apsaugantį ir įspėjantį mus apie galimus pavojus; pozityvų protą, parodantį mums galimybes; neutralų protą, pasveriantį galimas negatyvias ir pozityvias pasekmes, veikiantį darnoje su savimi ir aplinka.

Visi trys protai mums yra reikalingi. Svarbu suvokti jų veikimo principus ir paskirtį. Praktikuodami Kundalini jogą išmokstame naudoti visus tris protus tam, kad galėtume gyventi ir veikti sąmoningai t.y. aiškiai suvokdami savo veiksmų pasekmes.

Kaip Jogi Bhajan sako, protas turi sekti paskui tave, o ne tu paskui jį. Kundalini joga padeda sukurtį santykį su savo protu, santykį kuris tarnauja Tau, o ne tavo pasomoninėms mintims. Kai protas tarnauja Tau, Tu esi laimingas ir sėkmingai realizuojantis savo sielos potencialą.